#kafkazrogalem z dr Moniką

O poświątecznej #kafkazrogalem☕️🥐 Marzena Rogalska napisała tak:

” … będzie o… seksie. Odkryłam bowiem świetną książkę „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany“ za którą kryje się wspaniała kobieta, znana i ceniona ginekolożka i seksuolożka, dr n. med. Monika Łukasiewicz.

„Seks bez cycków…” to swoistego rodzaju vademecum zdrowia seksualnego dla wszystkich kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet po raku piersi. Poradnik, w którym poruszono kwestie dotyczące między innymi orgazmu, masturbacji, diety, sportu czy medytacji. Podręczne vademecum seksu, które prowadzi nas nie tylko do wiedzy o naszych erotycznych fantazjach i marzeniach, ale także o nas samych. Porusza także wiele tematów tabu dotyczących seksu po terapii raka piersi. Tematów, o których lekarze i pacjentki nie mówią. To książka dla każdej kobiety, tej z cyckami i tej bez.

TO TY, KOBIETO, najlepiej wiesz, co cię kręci – przekonuje Monika w poradniku „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany”.

To książka dla kobiet, które chcą zmienić, poprawić, a może po prostu mieć udane życie seksualne. Można ją czytać jak się chce. Pomijać rozdziały, robić notatki, cytować i kwestionować, jak „Grę w klasy” Cortazara. Warto też pamiętać, że nie zawsze będzie tak, jak sobie wymyśliłyśmy dawno temu. Nie będzie zgodnie z planem. Trochę jak w życiu, gdzie najlepsze scenariusze są jeszcze przed nami. „

#Kafkazrogalem 20 kwietnia 2022